Čínská masáž pro kojence a děti

Kód: 7349056

Úplný název:

Čínská masáž pro kojence a děti (Cline Kyle): Tradicní techniky jak zmírnit nachlazení, koliku, bolesti v uchu a další detské onemocnení

Autor a popis:

Cline Kyle, Pragma, 150 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
134 Kč (168 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Po více než tisíc let přinášeli Číňané pohodlí, úlevu a spokojenost svým dětem pomocí složitého, a přesto snadno použitelného systému masáže. Nyní v tomto plně ilustrovaném a přístupném rádci učí Kyle Cline západní rodiče, jak se stát aktivními účastníky lékařské péče o své děti za použití čínských masážních technik k úlevě od dětských potíží. Tyto masážní metody jsou účinné při nejrůznějších onemocněních, od jednoduchých (nachlazení, kašel, bolest v uchu) k chronickým (kolika, noční pomočování, astma).
Čínská masáž pro kojence a děti poskytuje rodičům základy čínské medicíny, pokračuje popisem devíti masážních technik, šedesáti třech masážních bodů a dvaceti dvou úplných masážních plánů sestavených zvláště pro dětská těla. Masážní plány představují rádce pro rodiče, mohou se jimi řídit, a doslova na špičky svých prstů vloží potřebné schopnosti, aby snížili nepříjemné pocity, které zakouší jejich nemocné dítě. Masážní plány mohou být rovněž použity k udržení dobrého zdraví a poskytnutí bezpečné a účinné cesty provádění preventivní medicíny. S dalšími informacemi o využití tradičních čínských bylinných prostředků pro udržení dobrého zdraví může kniha Čínská masáž pro kojence a děti významně snížit návštěvy u dětského lékaře a užívání předepsaných léků, a zároveň upevnit pouto mezi rodičem a dítětem, což je základem dobrého zdraví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čínská masáž pro kojence a děti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čínská masáž pro kojence a děti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čínská masáž pro kojence a děti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čínská masáž pro kojence a děti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čínská masáž pro kojence a děti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Čínská masáž pro kojence a děti