Čínské metody oddálení stáří a upevnění zdraví

Kód: 7436050

Úplný název:

Čínské metody oddálení stáří a upevnění zdraví (Li Guo):

Autor a popis:

Li Guo, DharmaGaia, 138 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
109 Kč (158 Kč)
  / ks  
koupit
 

Metody pěstování života (jang-šeng-fa) tvoří odedávna součást čínského lékařství. V dávných časech se dokonce považovaly za ještě důležitější nežli samotné léčení, protože jejich provádění a dodržování bylo chápáno jako nejlepší způsob prevence vůči nemocem. Jsou praktickým ztělesněním hlavní zásady čínské medicíny – léčit nemoc ještě předtím, než vůbec vznikla.
Do pěstování života patří kromě celé řady fyzických, dechových a mentálních cvičení především celkové sladění našeho životního způsobu s koloběhem přírodních ročních cyklů, výběr správné stravy a duševní zklidnění a očista. Čili moderním jazykem řečeno, zdravý životní styl.
Dr. Guo Li, která má bohaté zkušenosti z více než třicetileté praxe čínské medicíny, nás v této knize seznamuje s hlavními zásadami a postupy starých čínských praktik v každodenním životě. Vedle návodů a praktických cvičení jsou vítaným doplňkem desítky receptů na přípravu zdravých pokrmů z čínské kuchyně. Všem zájemcům o zdravý životní styl se tímto dostává do rukou užitečná příručka, která pomáhá aktivním způsobem přispět ke zlepšení a udržení vlastního zdraví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čínské metody oddálení stáří a upevnění zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čínské metody oddálení stáří a upevnění zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čínské metody oddálení stáří a upevnění zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čínské metody oddálení stáří a upevnění zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čínské metody oddálení stáří a upevnění zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Čínské metody oddálení stáří a upevnění zdraví