Čínský recept na zdravý a dlouhý život - diety,cvičení,masáže

Kód: 7349003

Úplný název:

Čínský recept na zdravý a dlouhý život - diety,cvičení,masáže (kol.): Diety, cvicení, masáže

Autor a popis:

Pragma, 292 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha nabízí rady a recepty k udržení zdravého a dlouhého života, a to ve formě cvičení, diet a masáží, které si lidé v Číně předávali z generace na generaci a jež jsou dodnes velmi rozšířené a populární. Každé cvičení je doplněno stručným představením jeho původce a jednoduchým teoretickým popisem. K lepšímu pochopení a naučení cviku slouží grafická znázornění jednotlivých fází cviku. Techniky a metody fyzického cvičení popsané v knize se od sebe liší, ale každý si může vybrat cvičení, které nejlépe vyhovuje a odpovídá jeho věku, pohlaví, tělesné konstituci, zdravotnímu stavu ap. V závěru knihy kolektiv autorů nabízí třicet tradičních čínských receptů pro zdraví i pochutnání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čínský recept na zdravý a dlouhý život - diety,cvičení,masáže do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čínský recept na zdravý a dlouhý život - diety,cvičení,masáže.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čínský recept na zdravý a dlouhý život - diety,cvičení,masáže (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čínský recept na zdravý a dlouhý život - diety,cvičení,masáže bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čínský recept na zdravý a dlouhý život - diety,cvičení,masáže doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Čínský recept na zdravý a dlouhý život - diety,cvičení,masáže