Čínský systém léčby potravinami - Tradiční čínská dietetika

Kód: 7336137

Úplný název:

Čínský systém léčby potravinami - Tradiční čínská dietetika (Lu Henry C.):

Autor a popis:

Lu Henry C., Fontána, 286 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (348 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tajemství, které Číňané znají už celá staletí, zbytek světa teprve odhaluje: je o tom, že obyčejné potraviny v sobě skrývají mocnou sílu léčit.
V této knize se například dozvíte, proč žvýkání čerstvých třešní léčí zánět hrtanu, proč celerová šťáva s medem téměř zázračně snižuje hladinu škodlivého cholesterolu nebo jak se osvědčují čajové lísky se zázvorem při léčbě chronického žaludečního kataru.
Tyto a doslova tisíce jiných tradičních léčebných receptur byly prověřeny moderním čínským výzkumem a staly se zcela rovnoprávnou alternativou medikální léčby.
Čínský systém léčby potravinami odkrývá fascinující a prověřený způsob využití léčebných vlastností potravin cestou pochopení jejich chutí, energií, účinků a pohybů. Vysvětluje také, proč stejné potraviny působí na různé osoby různým způsobem. Klíčem k pochopení je poměr energie jin a jang, tradiční čínský princip aplikovaný na potraviny a tělesné typy lidí.
Jakmile jednou zjistíte poměr jin/jang odpovídající vaší fyzické konstituci (a v této knize najdete jednoduchý návod, jak jej stanovit), můžete už trvale využívat speciálně upravených potravin a tabulek tělesných typů, a individuálně přistupovat k léčbě i prevenci nemocí, jakož i k utužování pevného zdraví.
Tato kniha je naplněna myšlenkami, které nám dokážou otevřít oči a naučit nás volit i připravovat stovky zeleninových, ovocných, masitých, obilných a luštěninových pokrmů na zmírnění i léčbu až překvapivého množství zdravotních problémů: nadváhy, kouření, nespavosti, astmatu, vředů, cukrovky, vysokého krevního tlaku, zánětu ledvin či jater, úplavice, chudokrevnosti nebo menstruačních potíží.
S touto knihou získáváte možnost vnést do svého života více harmonie a zdraví tím nejúčinnějším a nejpřirozenějším preventivním systémem – potravinami, které jíte každý den!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čínský systém léčby potravinami - Tradiční čínská dietetika do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čínský systém léčby potravinami - Tradiční čínská dietetika.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čínský systém léčby potravinami - Tradiční čínská dietetika (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čínský systém léčby potravinami - Tradiční čínská dietetika bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čínský systém léčby potravinami - Tradiční čínská dietetika doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Čínský systém léčby potravinami - Tradiční čínská dietetika