Císařský kyrysník - Paměti Karla Johanna von Grueber, důstojníka rakouských kyrysníků a ba

Kód: 7497108

Úplný název:

Císařský kyrysník - Paměti Karla Johanna von Grueber, důstojníka rakouských kyrysníků a ba (Kovařík Jiří): Pameti Karla Johanna von Grueber, dustojníka rakouských kyrysníku a bavorských švališeru v letech napoleonských válek

Autor a popis:

Kovařík Jiří, Akcent, 320 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
238 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Jezdecký důstojník Karl Johann von Grueber strávil čtrnáct let ve válkách s napoleonskou Francií a jako rakouský kyrysník se účastnil bitev u Hohenlinden, Ulmu, Štoků, Aspern i Wagramu. Po boku Francouzů bojoval roku 1812 v Rusku a v další válce proti nim došel jako bavorský švališer roku 1814 do Paříže. Zanechal téměř dobrodružné vzpomínky na život v armádách Napoleonových protivníků, na boje i duely ve věcech cti, jichž zažil celou řadu. Kritické vydání jeho pamětí je doplněno řadou komentářů přibližujících dobu, druhy zbraní i armády, v nichž Grueber sloužil.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Císařský kyrysník - Paměti Karla Johanna von Grueber, důstojníka rakouských kyrysníků a ba do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Císařský kyrysník - Paměti Karla Johanna von Grueber, důstojníka rakouských kyrysníků a ba.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Císařský kyrysník - Paměti Karla Johanna von Grueber, důstojníka rakouských kyrysníků a ba (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Císařský kyrysník - Paměti Karla Johanna von Grueber, důstojníka rakouských kyrysníků a ba bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Císařský kyrysník - Paměti Karla Johanna von Grueber, důstojníka rakouských kyrysníků a ba doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Císařský kyrysník - Paměti Karla Johanna von Grueber, důstojníka rakouských kyrysníků a ba