Císařský řez - Co je dobré vědět o císařském řezu a jak souvisí porod se schopností milova

Kód: 7500227

Úplný název:

Císařský řez - Co je dobré vědět o císařském řezu a jak souvisí porod se schopností milova (Odent Michel): Co je dobré vědět o císařském řezu a jak souvisí porod se schopností milovat

Autor a popis:

Odent Michel, Maitrea, 180 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

V mnoha zemích světa se dnes alespoň jedno dítě ze čtyř rodí císařským řezem. Toto je první kniha, která se zabývá všemi klíčovými otázkami spojenými s tímto zákrokem. Michel Odent se podílel na půl století historie císařského řezu a je tedy jedinečně vybaven k tomu, aby mohl s plnou autoritou pokládat tyto naléhavé, životně důležité otázky:

- Jak se tato velkolepá záchranná operace stala tak běžným způsobem příchodu na svět?
- Proč je podíl provedení císařského řezu v některých zemích 10 % a v jiných zemích 50 %?
- Proč nebylo s příchodem císařského řezu eliminováno použití riskantních zákroků, jako je porod kleštěmi?
- Proč bychom měli přistupovat různým způsobem k předem naplánovanému císařskému řezu, který není proveden v průběhu porodu, císařskému řezu provedenému v průběhu porodu a císařskému řezu provedenému v případě nouze?
- Je kojení po císařském řezu snadné?
- Co víme o dlouhodobých následcích porodu císařským řezem pro dítě?
- Co víme o dlouhodobých následcích porodu císařským řezem pro matku?
- O co matka a dítě přicházejí, nedojde-li k porodu vaginální cestou?

… a řadu dalších.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Císařský řez - Co je dobré vědět o císařském řezu a jak souvisí porod se schopností milova do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Císařský řez - Co je dobré vědět o císařském řezu a jak souvisí porod se schopností milova.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Císařský řez - Co je dobré vědět o císařském řezu a jak souvisí porod se schopností milova (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Císařský řez - Co je dobré vědět o císařském řezu a jak souvisí porod se schopností milova bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Císařský řez - Co je dobré vědět o císařském řezu a jak souvisí porod se schopností milova doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Císařský řez - Co je dobré vědět o císařském řezu a jak souvisí porod se schopností milova