Čísla 2 Chaos

Kód: 2522012

Úplný název:

Čísla 2 Chaos (Wardová Rachel):

Autor a popis:

Wardová Rachel, EGMONT, 368 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
215 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Adam je šestnáctiletý kluk, který se vzhledem neliší od svých vrstevníků. Přesto je naprosto výjimečný. Stejně jako jeho matka i on vidí čísla. Když se někomu podívá do očí, vidí je. Zpočátku nevěděl, co znamenají. V den smrti své matky pochopil, že jsou to data úmrtí. Vede si poznámky ve svém bloku, kam zapisuje informace o lidech, s nimiž se setká, a jejich čísla. Na stránkách se neustále opakuje číslo 112027. Je jasné, že ten den se stane v Londýně katastrofa velkého rozsahu, při níž zemřou tisíce lidí.
Osudné datum se neodvratně blíží a Adam se trápí čím dál víc. Neví, co má dělat. Neví, jak varovat lidi, aby Londýn opustili a zachránili si životy. Neodvažuje se o tom nikomu říct, bojí se, že by mu nikdo nevěřil.
Ale není sám, kdo o katastrofě ví nebo ji alespoň tuší. Jeho spolužačku Sáru pronásleduje několik měsíců děsivý sen. Vidí Londýn v plamenech, bortící se budovy, mrtvé a zraněné v sutinách. Sára utíká z domova a Adam ji hledá, až ji konečně objeví v jednom squatu. Společně přemýšlejí, jak katastrofě zabránit a jestli je to vůbec možné. Podaří se jim najít způsob, jak lidi varovat? Pokusí se o to? A bude jejich úsilí vůbec k něčemu?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čísla 2 Chaos do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čísla 2 Chaos.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čísla 2 Chaos (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čísla 2 Chaos bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čísla 2 Chaos doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti