Čísla 3 - Nekonečnost

Kód: 25221099

Úplný název:

Čísla 3 - Nekonečnost (Wardová Rachel):

Autor a popis:

Wardová Rachel, Egmont, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
192 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jsme v roce 2029. Anglie se ještě nevzpamatovala z Chaosu. Katastrofální zemětřesení a následné požáry poničily většinu měst, nefungují rozvodné sítě, počítače, telefony. Adam se Sárou, jejich malou dcerou Miou a bratry Sáry Martym a Lukem, jejichž rodiče zahynuli při požáru, se potulují po anglickém venkově, přespávají ve stanu v improvizovaných táborech, v létě i v krutých zimách. Takový život je drsný, jen s velkými obtížemi se dá sehnat jídlo, pitná voda, základní věci k životu.
V jednom z táborů, kde se přechodně ubytovali, je vyslídí tříčlenná skupinka mužů. Přijíždějí na motorkách, celí v kůži a v jejich čele je nebezpečný vůdce jménem Saul. Brzy se ukáže, že jsou ve službách ilegální vlády, které se podařilo ukrýt se v masivním podzemním bunkru a zásobit se vším potřebným. Saula zajímá především Adam se svými schopnosti vidět čísla. Ví, že by pro ně mohl být velmi prospěšný a snaží se ho zlákat do svých služeb. Když Adam nesouhlasí, násilím ho odvezou do bunkru a s ním i Miu a Sáru, která čeká druhé dítě.
V bunkru panují striktní vězeňské poměry, Adam a Sára s Miou jsou uvězněni a vystaveni teroru ze strany Saula a jeho spolupracovníků.
Ale nesnesitelné věznění netrvá věčně. Všem se za pomoci přátel nakonec podaří utéct a ubránit se Saulovi, který usiluje o jejich životy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čísla 3 - Nekonečnost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čísla 3 - Nekonečnost.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čísla 3 - Nekonečnost (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čísla 3 - Nekonečnost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čísla 3 - Nekonečnost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé