Cit pro vraždu

Kód: 8712417

Úplný název:

Cit pro vraždu (Winter Alex): První prípad Daryla Simmonse

Autor a popis:

Winter Alex, Fuego, 149 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
138 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

První případ Daryla Simmonse

Alex Winter se narodil ve Švýcarsku, v Zürichu vystudoval školu uměleckého řemesla. Vystřídal různá zaměstnání doma i v zahraničí. Během mnoha let procestoval především Austrálii, Nový Zéland a Tichomoří. Dnes žije opět ve Švýcarsku.
Své zkušenosti a vědomosti, kterých v těchto zemích nabyl, využívá i v řadě detektivních příběhů, z nichž je tento první. Jejich ústřední postavou je sympatický detektiv Daryl Simmons.
Na odlehlé farmě na západě Austrálie zmizí beze stopy pilot vrtulníku. Jediným vodítkem jsou jeho šaty, které jsou nalezeny na břehu pochmurné vodní nádrže. Otázka je, zda se utopil, nebo byl dokonce zavražděn. Z policejní stanice je vyslán detektiv Daryl Simmons, aby případ vyšetřil. Dostává se na farmu chovatele dobytka mezi domorodé i bílé kovboje. Předstírá, že je jedním z nich a přitom se snaží přijít záhadě na stopu. Případ se však dál zamotává a zanedlouho na farmě dochází k další vraždě. Jen pomocí zvláštních vědomostí, které v mládí získal od svého domorodého učitele v australském vnitrozemí, se mu podaří vnést světlo do tohoto podivného případu…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cit pro vraždu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cit pro vraždu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cit pro vraždu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cit pro vraždu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cit pro vraždu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé