Citlivost jako výhoda - Jak proměnit svou citlivost v sílu

Kód: 2710049

Úplný název:

Citlivost jako výhoda - Jak proměnit svou citlivost v sílu (kol.): Jak proměnit svou citlivost v sílu

Autor a popis:

Kol., Grada, 256 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.1.2018 dopoledne. 
 

Svými smysly, tedy zrakem, čichem, chutí, sluchem a hmatem, neustále přijímáme spoustu informací. Téměř čtvrtina lidí vnímá vnější i vnitřní podněty intenzivněji, jsou nadprůměrně citliví a často si už od dětství připadají „tak nějak jiní“.
Co to znamená, když jste vysoce citliví, co s tím dělat a jak lze citlivost vnímat jako silnou stránku? O tom empaticky a se znalostí věci píše autorka této knihy, plné inspirujících příkladů a autentických příběhů. Poskytne vám praktické rady, které vám dodají sílu a naučí vás zacházet s vysokou citlivostí ve všech oblastech života, od zdraví přes rodinu až po práci a volný čas. Poznáte nejen lépe sami sebe, ale i způsob, jak být citliví a silní zároveň a cítit se přitom šťastně a spokojeně.
Autorka krok za krokem odhaluje jedinečný vzorec, s nímž proměníte svou citlivost v sílu, a nabízí senzitivním lidem konkrétní „posilovače“. V jejich rámci jsou zmíněny psychologické metody jako např. meditace všímavosti, koučink a terapie, jóga, vztah k přírodě a zvířatům či vhodná strava.

PROMĚŇTE SVOU CITLIVOST V SÍLU!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Citlivost jako výhoda - Jak proměnit svou citlivost v sílu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Citlivost jako výhoda - Jak proměnit svou citlivost v sílu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Citlivost jako výhoda - Jak proměnit svou citlivost v sílu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Citlivost jako výhoda - Jak proměnit svou citlivost v sílu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Citlivost jako výhoda - Jak proměnit svou citlivost v sílu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Citlivost jako výhoda - Jak proměnit svou citlivost v sílu