Citlivost jako výhoda - Jak promenit svou citlivost v sílu

Kód: 2710049

Úplný název:

Citlivost jako výhoda - Jak promenit svou citlivost v sílu (kol.): Jak promenit svou citlivost v sílu

Autor a popis:

Kol., Grada, 256 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.11.2017 dopoledne. 
 

Svými smysly, tedy zrakem, cichem, chutí, sluchem a hmatem, neustále prijímáme spoustu informací. Témer ctvrtina lidí vnímá vnejší i vnitrní podnety intenzivneji, jsou nadprumerne citliví a casto si už od detství pripadají „tak nejak jiní“.
Co to znamená, když jste vysoce citliví, co s tím delat a jak lze citlivost vnímat jako silnou stránku? O tom empaticky a se znalostí veci píše autorka této knihy, plné inspirujících príkladu a autentických príbehu. Poskytne vám praktické rady, které vám dodají sílu a naucí vás zacházet s vysokou citlivostí ve všech oblastech života, od zdraví pres rodinu až po práci a volný cas. Poznáte nejen lépe sami sebe, ale i zpusob, jak být citliví a silní zároven a cítit se pritom štastne a spokojene.
Autorka krok za krokem odhaluje jedinecný vzorec, s nímž promeníte svou citlivost v sílu, a nabízí senzitivním lidem konkrétní „posilovace“. V jejich rámci jsou zmíneny psychologické metody jako napr. meditace všímavosti, koucink a terapie, jóga, vztah k prírode a zvíratum ci vhodná strava.

PROMENTE SVOU CITLIVOST V SÍLU!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Citlivost jako výhoda - Jak promenit svou citlivost v sílu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Citlivost jako výhoda - Jak promenit svou citlivost v sílu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Citlivost jako výhoda - Jak promenit svou citlivost v sílu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Citlivost jako výhoda - Jak promenit svou citlivost v sílu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Citlivost jako výhoda - Jak promenit svou citlivost v sílu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Citlivost jako výhoda - Jak promenit svou citlivost v sílu