Civilní řízení a demokratická kontrola armády v České republice

Kód: 2103590

Úplný název:

Civilní řízení a demokratická kontrola armády v České republice (Kříž Zdeněk): Peripetie transformace vojensko-civilních vztahu po roce 1989

Autor a popis:

Kříž Zdeněk, Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity, 132 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
74 Kč (100 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Publikace se zabývá transformací vojensko-civilních vztahů po roce 1989. Pro analýzu vojensko-civilních vztahů je použit západní model civilního řízení a demokratické kontroly armády. Autor se v knize snaží analyzovat, do jaké míry se vojensko-civilní vztahy přiblížily západnímu modelu civilního řízení a demokratické kontroly armády a tím situaci v konsolidovaných demokraciích. Součástí studie je i přehledný teoretický a historický úvod do problematiky, ve kterém je kladen důraz na výklad užívané terminologie a historii vojensko-civilních vztahů v ČR.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Civilní řízení a demokratická kontrola armády v České republice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Civilní řízení a demokratická kontrola armády v České republice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Civilní řízení a demokratická kontrola armády v České republice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Civilní řízení a demokratická kontrola armády v České republice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Civilní řízení a demokratická kontrola armády v České republice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Civilní řízení a demokratická kontrola armády v České republice