Cizí země - Kdo stojí za zmizením šéfky britské MI6?

Kód: 7429613

Úplný název:

Cizí země - Kdo stojí za zmizením šéfky britské MI6? (Cumming Charles):

Autor a popis:

Cumming Charles, Vyšehrad, 320 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
238 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Postarší pár, který tráví vysněnou dovolenou v Egyptě, je brutálně zavražděn. Několik dní poté je přímo na ulici v Paříži unesen mladý francouzský účetní. A když na jihu Francie beze stopy zmizí Amelia Leveneová, která se má za šest týdnů stát první šéfkou MI6 v historii, je jasné, že britská tajná služba má vážný problém. V zoufalé situaci, již je třeba vyřešit předtím, než se o ní dozví média, se vedení služby obrátí na jednoho ze svých bývalých členů – zkompromitovaného důstojníka MI6 Thomase Kella. Pro agenta Kella, kterého tajná služba propustila jen několik měsíců předtím, je to poslední šance, jak se očistit, a zadání je jednoduché: stačí, když najde Amelii Levenovou, rychle, v tichosti, za jakoukoli cenu. Stopy vedou do Francie a poté do Tuniska, kde Kell odhaluje šokující tajemství a spiknutí, jež může mít nedozírné následky pro Británii i její spojence.

Špionážní thriller Charlese Cumminga je z těch knih, které se čtou jedním dechem. Po krátké expozici se spouští sprint dramatických událostí, v nichž není nouze o pátrání po zmizelých, rozkrývání záhad, záměny osob a nelítostné hry zpravodajských služeb. Napínavý příběh je plný překvapivých zvratů, postupně přicházíme na kloub tajemstvím,
jejichž kontury se začnou vynořovat v souvislosti s dramatickými událostmi na začátku. Kniha je prvním svazkem dvojice špionážních thrillerů, propojených hlavními postavami a hybateli děje – šéfkou tajné služby Amelií a propuštěným agentem Tomem Kellem. Druhý díl minisérie připravujeme k vydání pod názvem Studenější válka.

Nahlédnout do Cizí země - Kdo stojí za zmizením šéfky britské MI6? Nahlédnout do Cizí země - Kdo stojí za zmizením šéfky britské MI6?

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cizí země - Kdo stojí za zmizením šéfky britské MI6? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cizí země - Kdo stojí za zmizením šéfky britské MI6?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cizí země - Kdo stojí za zmizením šéfky britské MI6? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cizí země - Kdo stojí za zmizením šéfky britské MI6? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cizí země - Kdo stojí za zmizením šéfky britské MI6? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Cizí země - Kdo stojí za zmizením šéfky britské MI6?