Člověk a jeho zdraví - pracovní sešit pro 4. a 5. ročník ZŠ

Kód: 7230230

Úplný název:

Člověk a jeho zdraví - pracovní sešit pro 4. a 5. ročník ZŠ (Jančová Michaela): 4. a 5. rocník

Autor a popis:

Jančová Michaela, Prodos, 40 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
44 Kč (45 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.11.2017 dopoledne. 
 

Pracovní sešit k novinkové publikaci Člověk a jeho zdraví stejně jako učebnice vychází z nové strategie vzdělávání, která zdůrazňuje klíčové kompetence, jejich provázanost se vzdělávacím obsahem a uplatnění získaných vědomostí a dovedností v praktickém životě, což představuje řada zajímavých úkolů určených jak individuálnímu řešení, tak i ke vzájemné spolupráci žáků ve dvojici či skupině. Žáci se mimo jiné učí vyhledávat informace ve slovníčku pojmů v učebnici, ale také pracovat s alternativními informačními zdroji (encyklopedie, odborná literatura, slovníky, internet). Prostřednictvím projektů si osvojují kompetenci aplikovat získané vědomosti a dovednosti do praktického života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Člověk a jeho zdraví - pracovní sešit pro 4. a 5. ročník ZŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Člověk a jeho zdraví - pracovní sešit pro 4. a 5. ročník ZŠ .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Člověk a jeho zdraví - pracovní sešit pro 4. a 5. ročník ZŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Člověk a jeho zdraví - pracovní sešit pro 4. a 5. ročník ZŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Člověk a jeho zdraví - pracovní sešit pro 4. a 5. ročník ZŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Člověk a jeho zdraví - pracovní sešit pro 4. a 5. ročník ZŠ