Člověk a svět práce – příprava na volbu povolání pro 6. – 9. r. ZŠ - Praktické činnosti

Kód: 7373129

Úplný název:

Člověk a svět práce – příprava na volbu povolání pro 6. – 9. r. ZŠ - Praktické činnosti (Strádal Jiří):

Autor a popis:

Strádal Jiří, FORTUNA, 80 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
84 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.1.2018 dopoledne. 
 

Povinností ředitelů škol je zajistit, aby žáci posledních ročníků základních škol byli zasvěceni do problematiky volby povolání a trhu práce. K tomuto účelu může velice dobře posloužit uvedená učebnice, opatřená schvalovací doložkou MŠMT. Ve druhém, upraveném vydání byly doplněny potřebné nové informace (např. informace o Evropské službě zaměstnanosti – EURES).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Člověk a svět práce – příprava na volbu povolání pro 6. – 9. r. ZŠ - Praktické činnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Člověk a svět práce – příprava na volbu povolání pro 6. – 9. r. ZŠ - Praktické činnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Člověk a svět práce – příprava na volbu povolání pro 6. – 9. r. ZŠ - Praktické činnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Člověk a svět práce – příprava na volbu povolání pro 6. – 9. r. ZŠ - Praktické činnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Člověk a svět práce – příprava na volbu povolání pro 6. – 9. r. ZŠ - Praktické činnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Člověk a svět práce – příprava na volbu povolání pro 6. – 9. r. ZŠ - Praktické činnosti