Co by měl vědět správný kuchař - 484 rad, tipů, triků a technik jak si usnadnit práci v ku

Kód: 2492147V

Úplný název:

Co by měl vědět správný kuchař - 484 rad, tipů, triků a technik jak si usnadnit práci v ku (Peterson James):

Autor a popis:

Peterson James, Ikar, 432 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
311 Kč (389 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Chcete-li se zdokonalit v loupání, sekání nebo krájení, míchání nebo šlehání, vaření, pečení, dušení, grilování, či dokonce v etiketě při návštěvě restaurace, vše najdete zde: mistr kuchař vám nabízí 484 triků, technik a způsobů, které vám usnadní práci a zdokonalí postup tak, že kulinářský výsledek bude na jedničku. Návody krok za krokem s barevnými fotografiemi, stovky inspirativních nápadů a tucty lahodných receptů dělají z knihy mistrovský kurz pro kuchaře.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co by měl vědět správný kuchař - 484 rad, tipů, triků a technik jak si usnadnit práci v ku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co by měl vědět správný kuchař - 484 rad, tipů, triků a technik jak si usnadnit práci v ku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co by měl vědět správný kuchař - 484 rad, tipů, triků a technik jak si usnadnit práci v ku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co by měl vědět správný kuchař - 484 rad, tipů, triků a technik jak si usnadnit práci v ku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co by měl vědět správný kuchař - 484 rad, tipů, triků a technik jak si usnadnit práci v ku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Teplá jídla

 
Knihkupectví / Kuchařky / Teplá jídla / Co by měl vědět správný kuchař - 484 rad, tipů, triků a technik jak si usnadnit práci v ku