Co všechno mě naučila kniha Jíst, meditovat, milovat

Kód: 7359503

Úplný název:

Co všechno mě naučila kniha Jíst, meditovat, milovat (Gilbertová Elizabeth): 50 životních príbehu, které zmenil svetový bestseller

Autor a popis:

Gilbertová Elizabeth, Metafora, 224 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
109 Kč (159 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Padesát pravdivých příběhů, padesát osudů, které změnila jediná kniha. Během deseti let od svého vydání se z knihy Elizabeth Gilbertové Jíst, meditovat, milovat stal fenomén dodávající milionům čtenářů naději a sílu, aby se i oni pustili do pátrání po tom nejlepším, co se v nich skrývá, a vykročili po cestách, na něž by se jinak nikdy nevydali. Protagonisté padesáti autentických příběhů se v knize dělí o své životní osudy. Někdy veselé, jindy smutnější, ale vždy hluboce inspirující.

Najdeme zde vyprávění o tom, jak lze najít cestu k přijetí mateřské role, jak se vzpamatovat z rozvodu, jak se vydat za skutečnou láskou nebo se vyrovnat s matčinou smrtí. Nechybí ale ani příběhy zábavné, například o hledání dokonalé pizzy, nebo o tom, jak jít za splněním snů - třeba o herecké kariéře. Kromě hezkých chvilek strávených nad osudy jiných klade tato kniha každému čtenáři otázku: K čemu tohle všechno dokáže inspirovat vás?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co všechno mě naučila kniha Jíst, meditovat, milovat do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co všechno mě naučila kniha Jíst, meditovat, milovat.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co všechno mě naučila kniha Jíst, meditovat, milovat (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co všechno mě naučila kniha Jíst, meditovat, milovat bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co všechno mě naučila kniha Jíst, meditovat, milovat doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Co všechno mě naučila kniha Jíst, meditovat, milovat