Co muži nechápou

Kód: 7229132

Úplný název:

Co muži nechápou (Tylová Oldřiška): Po cem ženy touží

Autor a popis:

Tylová Oldřiška, PETRKLÍČ, 191 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Zřejmě i vy si občas kladete otázku, proč váš přítel nebo manžel mluví jiným jazykem než vy? Cítíte se občas nepochopené, smutné, nešťastné či dokonce podvedené? Vytáčejí vás děti v pubertě a pohled do zrcadla? Myslíte si, že vám k dokonalosti něco chybí nebo naopak přebývá? Připadá vám někdy život jako marný boj Dona Ouijota s větrnými mlýny? Pak je kniha určena právě vám! Nevěšte hlavu, nejste v tom samy.
Tato publikace Vám ukáže kolotoč proměn pohledů na ženskou krásu. Dozvíte se, co byly některé z nás ochotny udělat proto, aby byly "in". I to, proč někteří muži upřednostňují baculky před štíhlými modelkami. Pochopíte, že naše sebevědomí by se nemělo odvíjet od kilogramů (živé váhy) a také to, proč mnohdy selhávají naše "velká" předsevzetí.
V barevné mozaice osudů patnácti žen jistě pocítíte odlesk svých vlastních problémů. Jednotlivé příběhy jsou proto doplněny důvěrným slovem psycholožky PhDr. Zdeňky Sládečkové z prvního dívčího a dámského klubu Diana. Ukazují nám směr, jak situaci pojmenovat, zvládnout a najít z ní cestu ven. Kniha je doplněna hravými testy a slibnou inspirací.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co muži nechápou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co muži nechápou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co muži nechápou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co muži nechápou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co muži nechápou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura