Co nás učí zvířata - Objevte svou duchovní spřízněnost se zvířaty

Kód: 7390829

Úplný název:

Co nás učí zvířata - Objevte svou duchovní spřízněnost se zvířaty (MacKinnon Danielle):

Autor a popis:

MacKinnon Danielle, Omega, 228 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 28.3.2018
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Prohlubte vztahy se zvířaty ve svém životě a staňte se lepším člověkem. Zvířata všude kolem nás se chovají jako terapeuti, trenéři, instruktoři a guru, stačí jen dávat dobrý pozor. Mohou vám pomoci a vést vás na cestě osobního rozvoje. Tato kniha ukazuje, jak zvířata pochopit a těžit z jejich moudrosti. Autorka intenzivně pracuje se zvířaty téměř dvacet let a nabyté bohaté zkušenosti transformovala do užitečných nástrojů a technik, které vám krok za krokem pomohou ovládnout komunikaci se zvířaty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co nás učí zvířata - Objevte svou duchovní spřízněnost se zvířaty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co nás učí zvířata - Objevte svou duchovní spřízněnost se zvířaty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co nás učí zvířata - Objevte svou duchovní spřízněnost se zvířaty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co nás učí zvířata - Objevte svou duchovní spřízněnost se zvířaty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co nás učí zvířata - Objevte svou duchovní spřízněnost se zvířaty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Co nás učí zvířata - Objevte svou duchovní spřízněnost se zvířaty