Co přichází se stíny

Kód: 7520081

Úplný název:

Co přichází se stíny (Nasadil Robin):

Autor a popis:

Nasadil Robin, Beletris, 128 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
148 Kč (210 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.3.2018 dopoledne. 
 

Ponořte se do makabrózního světa hororů, které jsou poctou klasikovi žánru H. P. Lovecraftovi, s mysteriózní atmosférou počátku minulého století… Začtěte se do povídek, které rámuje ponuré okolí města Briarportu, v němž se začnou dít události, které dovedou mnoho lidí za hranici šílenství. Nálezy mrtvol zrůdných monster, které vyplavil temný chladný oceán, v jehož hlubinách se skrývají odpovědi na otázky, které je lepší nikdy nevyslovit. Bestiální vraždy náhodných návštěvníků města, které snad nemohly spáchat žádné pozemské bytosti.
Tajemné kulty, jimž propadají nejenom studenti místní univerzity, ale i racionální akademičtí hodnostáři a jinak počestní občané. Bizarní vraždy i sebevraždy, jichž se dopouštějí ctihodní potomci vážených rodin. Hrůzyplné svatyně, skrývající se v močálech uprostřed hlubokých briarportských lesů.
Děsivá obřadiště, na jejichž oltářích jsou obětovány děti, unesené z náručí svých rodičů nepolapitelnou ďábelskou silou… A to vše spojuje magická kniha, obsahující strašlivé informace o šílených stvořitelích lidstva, pronikajících do našeho světa z nedosažitelných částí kosmu.
Pokusit se zachránit náš malý normální svět před těmito silami však často znamená vyměnit za tuto záchranu vlastní zdravý rozum… Přejeme vám příjemné mrazení v zádech!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co přichází se stíny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co přichází se stíny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co přichází se stíny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co přichází se stíny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co přichází se stíny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Co přichází se stíny