Co se od kamarádek nedozvíš - Průvodce moderní dospívající dívky o sexu, líčení i zdraví

Kód: 9042167

Úplný název:

Co se od kamarádek nedozvíš - Průvodce moderní dospívající dívky o sexu, líčení i zdraví (Martincová Jana): Průvodce moderní dospívající dívky o sexu, líčení i zdraví

Autor a popis:

Martincová Jana, Babyonline, 140 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
306 Kč (394 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

O všem, co chci, aby věděla moje dcera. Právě o tom je novinka lékařky Jany Martincové, která se více než 20 let věnuje zdravotnickému vzdělávání veřejnosti a popularizaci medicíny.

Dnešní náctiletí jsou na četbu mnohem náročnější, dá velkou práci je zaujmout, dodává. To se jí však podařilo bravurně. Knížka rozhodně nepůsobí dojmem odborné publikace, naopak jde o velmi čtivý příběh a rozhovor 3 kamarádek (Lilith, Lucy a Šárky) s matkou jedné z nich – lékařkou, za kterou se holky chodí radit. A to nejen o zdraví. Povídková lékařka Eva díky svým přátelům a známým dívky uvede i do tajů líčení, vaření i zábavného cvičení.

Vyprávění nechybí humor, vkus, ženský šarm a hlavně kvalitní informace důležité pro náctiletou dívku. Kniha vznikla na základě dotazů náctiletých slečen adresovaných poradně webu Babyonline.cz a na jejím vzniku a tvorbě se podílely samy dospívající dívky.

Co se od kamarádek nedozvíš je volným pokračováním dřívější publikace Jak děti přicházejí na svět (pro 2-10leté děti), tentokrát pro náctileté dívky, ve kterém malá Lili dospívá v půvabnou Lilith a společnost jí namísto bratra dělají dvě stejně okouzlující kamarádky. I když i bratr Chytroočko se hned v úvodu knížky mihne, tentokrát pod civilním jménem Tom.

Kniha obsahuje přes 200 originálních fotografií a kolem 150 obrázků a schémat.

Jedinečná je skvěle padnoucí grafika pro 11 – 18leté dívky.

Unikátně je v knize zpracovaná sexuologická a gynekologická část včetně obrázků:
• změny těla v dospívání, probuzení hormonů
• menstruační cyklus, hygienické pomůcky, plodné dny, pohlavní orgány
• výběr partnera, pohlavní styk, orgasmus (první sex, panenská blána, masturbace, porno)
• jak neotěhotnět a neonemocnět, antikoncepce, manipulace s kondomem, bezpečný sex
• těhotenský test, ukončení těhotenství
• gynekologická vyšetření a prohlídky, samovyšetření prsou
• nejdůležitější aspekty péče o tělo a zuby
• kniha pokračuje tématy výživa a moje první vaření, pohyb a cvičení, líčení a účesy, psychika a vztahy

Měla by být v každé dívčí knihovničce!

Aby všechny dcery měly do života potřebné know-how, o kterém se jejich matkám v období dospívání mohlo jenom zdát.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co se od kamarádek nedozvíš - Průvodce moderní dospívající dívky o sexu, líčení i zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co se od kamarádek nedozvíš - Průvodce moderní dospívající dívky o sexu, líčení i zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co se od kamarádek nedozvíš - Průvodce moderní dospívající dívky o sexu, líčení i zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co se od kamarádek nedozvíš - Průvodce moderní dospívající dívky o sexu, líčení i zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co se od kamarádek nedozvíš - Průvodce moderní dospívající dívky o sexu, líčení i zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Co se od kamarádek nedozvíš - Průvodce moderní dospívající dívky o sexu, líčení i zdraví