Co skrývá naše tělo - Nahlédněte do nitra lidského těla s pomocí jedinečného průvodce

Kód: 7267556

Úplný název:

Co skrývá naše tělo - Nahlédněte do nitra lidského těla s pomocí jedinečného průvodce (kol.): Nahlédnete do nitra lidského tela s pomocí jedinecného pruvodce

Autor a popis:

Junior, 32 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
149 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Čeká vás úchvatné seznámení s lidským tělem! V unikátní knížce najdete fólie s barevným vyobrazením vnitřku těla, podrobné kresby s popisky a poutavé informace. Poznávání lidského těla a toho, jak funguje, se tak stane zábavou! Kniha je určena malým školákům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co skrývá naše tělo - Nahlédněte do nitra lidského těla s pomocí jedinečného průvodce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co skrývá naše tělo - Nahlédněte do nitra lidského těla s pomocí jedinečného průvodce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co skrývá naše tělo - Nahlédněte do nitra lidského těla s pomocí jedinečného průvodce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co skrývá naše tělo - Nahlédněte do nitra lidského těla s pomocí jedinečného průvodce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co skrývá naše tělo - Nahlédněte do nitra lidského těla s pomocí jedinečného průvodce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Příroda pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Příroda pro děti / Co skrývá naše tělo - Nahlédněte do nitra lidského těla s pomocí jedinečného průvodce