Co všechno chtějí holky vědět - Vše o nejnapínavějším období života

Kód: 2560814

Úplný název:

Co všechno chtějí holky vědět - Vše o nejnapínavějším období života (kol.): Vše o nejnapínavejším období života

Autor a popis:

Svojtka&Co., 192 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jedno je jisté - už nejsi malá holka, ale dospívající dívka. V této knize najdeš informace, rady a odpovědi na mnoho otázek, které tě ohledně dospívání zajímají. Zábavnou formou se dozvíš, jak se tvé tělo během puberty mění a stále více nabývá ženských tvarů, ale najdeš tu i řadu cenných rad týkajících se lásky a prvních vztahů. Jak získáš chlapce svých snů? Jak vypadá perfektní polibek? Co dělat, když jsi nešťastně zamilovaná? A když už je to vážné, dozvíš se zde všechno, co bys měla vědět o prvním sexu, ochraně, nechtěném otěhotnění a pohlavních nemocech. Dospívání je složité období plné změn a zvratů, ale budeš-li mít dost informací, zvládneš ho v klidu a pohodě!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co všechno chtějí holky vědět - Vše o nejnapínavějším období života do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co všechno chtějí holky vědět - Vše o nejnapínavějším období života.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co všechno chtějí holky vědět - Vše o nejnapínavějším období života (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co všechno chtějí holky vědět - Vše o nejnapínavějším období života bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co všechno chtějí holky vědět - Vše o nejnapínavějším období života doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dívčí knihy

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dívčí knihy / Co všechno chtějí holky vědět - Vše o nejnapínavějším období života