Co vyprávěla houpací síť (pokračování Pohádek z kouzelné zahrady)

Kód: 9052193

Úplný název:

Co vyprávěla houpací síť (pokračování Pohádek z kouzelné zahrady) (Šandera Jiří):

Autor a popis:

Šandera Jiří, Šandera, 72 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
167 Kč (243 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Volné pokračování oblíbených POHÁDEK Z KOUZELNÉ ZAHRADY zavádí malé čtenáře opět do zahrady, ve které rostliny prožívají se svými kamarády Juráškem a Kačenkou jedno dobrodružství za druhým. Rostlinky tentokrát pořádají volbu královny krásy, závodí v kutálení či přemýšlí, jak se zbavit náramně pracovitého krtka. Dozvíte se, proč jsou švestky modrofialové, proč nemohl pan Ořech usnout nebo jak petrželka Modřinka vytrestala zlého kluka Darmodupa. Těší se na vás pan Skleník, pan Trávník, moudrý děda Křen, hrášek Kulička, salát Posmíšek, zajíc Mlsoun, švestička Karlička, teta Cuketa, pažitka Jitka, třešinka, pískoviště, zahradní cestička a nejvíc, úplně nejvíc houpací síť, která o tom všem znamenitě vypráví!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co vyprávěla houpací síť (pokračování Pohádek z kouzelné zahrady) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co vyprávěla houpací síť (pokračování Pohádek z kouzelné zahrady).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co vyprávěla houpací síť (pokračování Pohádek z kouzelné zahrady) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co vyprávěla houpací síť (pokračování Pohádek z kouzelné zahrady) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co vyprávěla houpací síť (pokračování Pohádek z kouzelné zahrady) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Co vyprávěla houpací síť (pokračování Pohádek z kouzelné zahrady)