Conan: Dcera pána mrazu a další povídky (váz.)

Kód: 8683910

Úplný název:

Conan: Dcera pána mrazu a další povídky (váz.) (kol.):

Autor a popis:

Busiek Kurt, Nord Cary, ComicsCentrum, 192 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
588 Kč (879 Kč)
  / ks  
koupit
 

V roce 2004 vydavatelství Dark Horse Comics najalo úspěšného comicsového scénáristu Kutra Busieka (Zázraky), aby napsal scénáře pro novou comicsovou řadu s Conanem v hlavní roli. Ten se spojil s mladým malířem Cary Nordem, který nakreslil několik zkušebních stránek na kterých Conan bojuje s obří gorilou. Kresby inspirovaly specialistu na barvy Davea Stewarta k tomu, aby zvolil zcela nový styl vybarvování přímo v počítači, bez vytahování obrysů tuší. Zapomeňte však na ilustrace, ze kterých čiší počítačová umělost, výsledek vypadá jako ta nejlepší práce na papíře nebo plátně.
Tak vznikl nádherně barevný a stylově čistý comics, který si získal srdce čtenářů po celém světě. Jenom první sešit se musel dokonce dotiskovat čtyřikrát. Po roce vyšlo i souborné vydání, které teď vychází i u nás. Conan v roce 2004 obdržel cenu Willa Eisnera za nejlepší samostatný příběh (Conan Legend, který je součástí naší knihy jako Prolog) a v roce 2005 Dave Stewart obdržel tuto cenu za za nejlepší vybarvení comicsu.
Conana zastihujeme jako velmi mladého, toužícího vidět zázraky světa mimo Cimerii o kterých mu vyprávěl děd. Rád by viděl především pověstmi opředenou Hyperboreu a její magii. Na cestě potká Dceru Pána Mrazu. Na konci příběhu mu však dochází, že splněné touhy pro něj mohou být odměnou i trestem.
Za dlouhé čekání na tento comics budete odměněni křišťálově čistým obrazem se spoustou detailů. Kniha vychází v bravurním překladu Jana Kantůrka, který Conana pro české čtenáře objevil a již od dob totality překládá. Nové vydání vychází v brožované vazbě.

Nahlédnout do Conan: Dcera pána mrazu a další povídky (váz.) Nahlédnout do Conan: Dcera pána mrazu a další povídky (váz.)

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Conan: Dcera pána mrazu a další povídky (váz.) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Conan: Dcera pána mrazu a další povídky (váz.).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Conan: Dcera pána mrazu a další povídky (váz.) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Conan: Dcera pána mrazu a další povídky (váz.) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Conan: Dcera pána mrazu a další povídky (váz.) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Komiksy pro dospělé

 
Knihkupectví / Komiksy / Komiksy pro dospělé / Conan: Dcera pána mrazu a další povídky (váz.)