Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe)

Kód: 7413308

Úplný název:

Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe) (Carroll Henry):

Autor a popis:

Carroll Henry, Zoner Press, 128 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
176 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Ve fotografii se snoubí řemeslo a umění, znalosti a kreativita. Nedostatek znalostí a nezvládnuté řemeslo jsou na fotografiích vidět. Kreativita, umění a fotografické vidění dokážou z obyčejného snímku udělat dobrou fotografii.

Dnešní fotoaparáty jsou tak dokonalé, že správně exponovaný snímek by dokázalo pořídit snad i moje kotě (nedokáže to ale, protože má tlapičky uzpůsobené něčemu jinému). Pokud však chcete postoupit z řady těch, kteří cvakají fotky, k těm, kteří fotografují, potřebujete znát alespoň některé základy fotografického řemesla. Publikace Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe) přináší výběr toho, co by měl fotograf znát. Čtenář se dozví o základech kompozice a samozřejmě také o tom, jak využívat možnosti expozičních režimů svého fotoaparátu, co obnáší pojem SVĚTLO a jak s ním pracovat, jaké objektivy jsou k dispozici a k čemu se hodí, jak hledat objekty k fotografování a celou řadu dalších užitečných informací.

Knížka je proložena inspirativními ukázkami snímků významných světových fotografů; zastoupen je např. americký krajinář Ansel Adams, Francouz Henri Cartier-Bresson, street fotograf Martin Parr, Dorothea Lange a řada dalších.

Publikace je určena především začínajícím nebo i pokročilejším fotografům, kteří hledají cestu k lepším fotografiím a chtějí se dozvědět o fotografování něco více, než kde a co zmáčknout, ale současně se nechtějí prokousávat stovkami stránek často nezáživného a příliš technicistického čtení. Publikace Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe) obsahuje přesně a odborně namíchaný koktejl toho, co pro svůj posun k lepšímu fotografování budete potřebovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe) (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / Čtěte! (Pokud chcete fotografovat lépe)