Ctnosti a nectnosti aneb vesmírné pravdy - kniha + 24 karet

Kód: 8741331

Úplný název:

Ctnosti a nectnosti aneb vesmírné pravdy - kniha + 24 karet (Blechová Zdenka): aneb vesmírné pravdy

Autor a popis:

Blechová Zdenka, Zdenka Blechová, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
451 Kč (650 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Chcete se dozvědět, jaká rodová vlastnost u vás přechází z generace na generaci? Která vlastnost je mojí silnou stránkou z minulých životů, a které se naopak musím naučit a je mojí slabinou? Jakou vlastnost si přitahuji na druhých? Toto vše a odpovědi na další otázky vám zprostředkují karty „Ctnosti a nectnosti.“ Jsou učebnicí vašich světlých a stinných stránek. Každá duše se učí být celistvá, sjednotit v sobě klady a zápory. Člověk v sobě má obojí a záleží, čeho je v jeho osobnosti více. Čím více kladů, tím méně učení. Čím více záporů, tím více učení, aby se člověk mohl dostat do rovnováhy a napravil v sobě svého ducha - myšlenku k čestnosti. A tak se stále prostřednictvím druhých poznáváme a nacházíme si své stíny, které na nich vidíme.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ctnosti a nectnosti aneb vesmírné pravdy - kniha + 24 karet do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ctnosti a nectnosti aneb vesmírné pravdy - kniha + 24 karet.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ctnosti a nectnosti aneb vesmírné pravdy - kniha + 24 karet (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ctnosti a nectnosti aneb vesmírné pravdy - kniha + 24 karet bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ctnosti a nectnosti aneb vesmírné pravdy - kniha + 24 karet doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Ctnosti a nectnosti aneb vesmírné pravdy - kniha + 24 karet