Čtyřhodinový pracovní týden

Kód: 8727002

Úplný název:

Čtyřhodinový pracovní týden (Ferriss Timothy):

Autor a popis:

Ferriss Timothy, Jan Melvil publishing, 416 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
282 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

 

Systém „otroč -> šetři -> odpočívej“, kdy člověk v mládí po celé dny dře a vlastní život jakoby odkládá na důchod, se evidentně přežil a Ferriss ve své knize představuje způsoby, jak si užívat života i v produktivním věku. Dokládá, že luxusní životní styl, ještě před dvaceti lety vyhrazený jen milionářům, je dnes dostupný každému – a rychle rostoucí subkultura „nových bohatých“ to jen dokazuje. Stačí chytře využívat všech možností, které nám moderní svět nabízí, a osvojit si několik nových návyků.

Že po žádné radikální změně svého života netoužíte? Přesto vám doporučujeme knihu přečíst – je přímo našlapána neobyčejnými postřehy a praktickými tipy, které jinde nenajdete. A je velmi vtipná.

Kniha „The 4-Hour Workweek“ vyšla poprvé v dubnu 2007, v USA se dočkala 40 dotisků a byla přeložena do 35 jazyků. Český překlad vychází z nového, rozšířeného vydání knihy, které se objevilo v prosinci 2009 a jež navíc obsahuje případové studie mnoha lidí, kteří si životní styl „nových bohatých“ už vybudovali.

Z angličtiny knihu přeložil Aleš Lisa, který má na svém překladatelském kontě mimo jiné i tituly Stephena Coveyho, včetně proslulých „7 návyků skutečně efektivních lidí”.

 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čtyřhodinový pracovní týden do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čtyřhodinový pracovní týden.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čtyřhodinový pracovní týden (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čtyřhodinový pracovní týden bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čtyřhodinový pracovní týden doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj osobnosti