Čtyři a půl kamaráda a panter na školním dvoře

Kód: 7507512

Úplný název:

Čtyři a půl kamaráda a panter na školním dvoře (Friedrich Joachim):

Autor a popis:

Friedrich Joachim, BB/art, 88 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
180 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Kalle, který si spolu s kamarády Ferdou, Štefkou a Ředkvičkou hraje rád na detektivy, přijde pozdě do školy. Má však štěstí, protože uvidí učitele matematiky, jak přijíždí na novém velkém motocyklu, a tajně vyslechne podezřelý rozhovor dvou motorkářů. Hned zavětří, protože nový případ pro Kallovu detektivní kancelář je na světě! Brzy však zjistí, že tentokrát to není žádná hra. Zdá se, že motorkáři mají s učitelem matematiky nevyřízené účty, a když se do toho malí detektivové zapletou, vznikne neuvěřitelná mela, kterou ještě víc zamotá pes Sedmikrásek, nerozlučný kamarád Kallovy detektivní kanceláře.
Ten totiž v nejnapínavějších okamžicích nemyslí na nic jiného než na žrádlo. Díky tomu se skamarádí s dívkou Laurou, která – jak se zdá – patří k partě zlodějů motorek. A Kalle spolu s kamarády musí projít opravdovou zkouškou odvahy, aby mohl svůj další případ úspěšně vyřešit.

Další román ze slavné série zaujme rychlým spádem, dobrodružnou zápletkou a nečekanými humornými zvraty, které rozesmějí malé i velké čtenáře.

 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čtyři a půl kamaráda a panter na školním dvoře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čtyři a půl kamaráda a panter na školním dvoře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čtyři a půl kamaráda a panter na školním dvoře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čtyři a půl kamaráda a panter na školním dvoře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čtyři a půl kamaráda a panter na školním dvoře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Čtyři a půl kamaráda a panter na školním dvoře