Čtyři pilíře smyslu života. Hledání smyslu a směru v měnícím se světě

Kód: 7349273

Úplný název:

Čtyři pilíře smyslu života. Hledání smyslu a směru v měnícím se světě (Millman Dan): Hledání smyslu a smeru v menícím se svete

Autor a popis:

Millman Dan, Pragma, 168 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Pro mnohé z nás je život skládačkou s chybějícími díly. Plánujeme, a pak své plány měníme; zvolíme si cestu, a vydáme se jinou; to vše ve snaze najít toho pravého partnera a tu pravou profesi. Doufáme, že jsme se rozhodli správně, a že naše rozhodnutí nás dovedou k cíli. V určitém okamžiku si ale položíme onu zásadní otázku: Jaký je smysl mého života?
Jen málo autorů se problému smyslu života zhostilo s takovou srozumitelností, s jakou se to podařilo Danu Millmanovi v knize Čtyři pilíře smyslu života. Millman vychází z desetiletí bádání a zkušenosti a shrnuje je do stručného přehledu toho, čeho máme během své životní cesty dosáhnout. Staví před nás nejen zásadní otázky, ale nabízí i odpovědi. Záleží však na každém z nás, kterou z možností zvolíme. Pomoci nám mohou třeba číslice v datu narození.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čtyři pilíře smyslu života. Hledání smyslu a směru v měnícím se světě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čtyři pilíře smyslu života. Hledání smyslu a směru v měnícím se světě .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čtyři pilíře smyslu života. Hledání smyslu a směru v měnícím se světě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čtyři pilíře smyslu života. Hledání smyslu a směru v měnícím se světě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čtyři pilíře smyslu života. Hledání smyslu a směru v měnícím se světě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Čtyři pilíře smyslu života. Hledání smyslu a směru v měnícím se světě