Cukr – rafinovaný jed. Jak onemocníme a stáváme se závislými, jak se ochráníme, aniž bycho

Kód: 2492985

Úplný název:

Cukr – rafinovaný jed. Jak onemocníme a stáváme se závislými, jak se ochráníme, aniž bycho (Mosetter Kurt):

Autor a popis:

Mosetter a kolektiv Kurt, Ikar, 192 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Podobně jako nikotin či alkohol se i cukr dostal do hledáčku odborníků jako škodlivá a zdraví ohrožující látka. Nejnovější studie prokazují podobnost neovladatelné chuti na sladké se závislostí na drogách. „Odvykací kúra“ trvá tři měsíce, během kterých se tělo od cukru očišťuje. V této knize se dovíte, jak upravit své stravování, jaké existují zdravé alternativy škodlivých cukrů a mnoho dalšího.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cukr – rafinovaný jed. Jak onemocníme a stáváme se závislými, jak se ochráníme, aniž bycho do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cukr – rafinovaný jed. Jak onemocníme a stáváme se závislými, jak se ochráníme, aniž bycho.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cukr – rafinovaný jed. Jak onemocníme a stáváme se závislými, jak se ochráníme, aniž bycho (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cukr – rafinovaný jed. Jak onemocníme a stáváme se závislými, jak se ochráníme, aniž bycho bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cukr – rafinovaný jed. Jak onemocníme a stáváme se závislými, jak se ochráníme, aniž bycho doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Cukr – rafinovaný jed. Jak onemocníme a stáváme se závislými, jak se ochráníme, aniž bycho