CURYŠSKÉ AXIOMY - Investiční tajemství švýcarských bankéřů

Kód: 2541609

Úplný název:

CURYŠSKÉ AXIOMY - Investiční tajemství švýcarských bankéřů (kol.):

Autor a popis:

Zoner Press, 144 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
160 Kč (226 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Kniha Investiční tajemství švýcarských bankéřů: Curyšské axiomy je překladem populárního světového bestselleru "The Zurich Axioms". Autor, Max Gunther, patřící do rodiny švýcarských finančníků, která se investováním na finančních trzích již desítky let aktivně zabývá, v ní poprvé shrnul legendární pravidla curyšských axiomů v písemné podobě a nabídl je tak i laické veřejnosti. Jedná se o souhrn určité filosofie, kterou se špičkoví bankéři ve své profesi řídí. Ve dvanácti velmi zajímavě a čtivě popsaných axiomech budete moci sami na vlastní kůži pocítit, jakým směrem se myšlení těchto lidí ubírá a jakými pravidly se řídí ve svém rozhodování přední švýcarští bankéři a investoři.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit CURYŠSKÉ AXIOMY - Investiční tajemství švýcarských bankéřů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s CURYŠSKÉ AXIOMY - Investiční tajemství švýcarských bankéřů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení CURYŠSKÉ AXIOMY - Investiční tajemství švýcarských bankéřů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na CURYŠSKÉ AXIOMY - Investiční tajemství švýcarských bankéřů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S CURYŠSKÉ AXIOMY - Investiční tajemství švýcarských bankéřů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / CURYŠSKÉ AXIOMY - Investiční tajemství švýcarských bankéřů