Cvičení pro rozvoj čtení - Pro začínající čtenáře a děti se specifickými poruchami učení

Kód: 2620196

Úplný název:

Cvičení pro rozvoj čtení - Pro začínající čtenáře a děti se specifickými poruchami učení (Svoboda Pavel):

Autor a popis:

Svoboda Pavel, Portal, 56 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
113 Kč (145 Kč)
  / ks  
koupit
 

Průpravná zábavná cvičení pro vytváření správných návyků při čtení, k tříbení rozlišovacích schopností, k rozvoji paměti a fonematického vnímání. Při řešení úkolů dochází k propojování procesu čtení s osvojováním nových poznatků z oblasti zeměpisu, přírodovědy, literatury. Cvičení jsou vhodná pro domácí přípravu na vyučování i k obohacení výuky podle rámcových vzdělávacích programů. Svým zaměřením do oblasti stimulace okulomotorických pohybů je tato publikace ojedinělá a od jiných cvičení se liší motivační složkou.
Kniha je určena dětem od 7 let, zejména začínajícím čtenářům a dětem se specifickými poruchami učení, rodičům, učitelům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cvičení pro rozvoj čtení - Pro začínající čtenáře a děti se specifickými poruchami učení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cvičení pro rozvoj čtení - Pro začínající čtenáře a děti se specifickými poruchami učení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cvičení pro rozvoj čtení - Pro začínající čtenáře a děti se specifickými poruchami učení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cvičení pro rozvoj čtení - Pro začínající čtenáře a děti se specifickými poruchami učení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cvičení pro rozvoj čtení - Pro začínající čtenáře a děti se specifickými poruchami učení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Cvičení pro rozvoj čtení - Pro začínající čtenáře a děti se specifickými poruchami učení