Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník a Konstrukční cvičení pro 3. a 4. ročn

Kód: 8681723

Úplný název:

Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník a Konstrukční cvičení pro 3. a 4. ročn (Novotný Jan):

Autor a popis:

Novotný Jan, SOBOTÁLES, 102 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
191 Kč (216 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

V učebnici se vysvětluje zobrazování objektů pozemních staveb podle nových norem. Zásadní změny v grafickém způsobu vyjadřování způsobily, že stavební výkresy (učebnice), dle předchozího souboru norem, jsou neplatné. Publikace nekopíruje normy. Náplň, členění a forma sdělení sleduje požadavky výuky, to je postupné seznamování s problematikou navrhování a následného způsobu tvorby stavebních výkresů. Výklad a související ukázky stavebně konstrukčních celků v různých variantách usnadní výuku (pochopení) i volbu vhodného řešení budov. Učebnice obsahuje kompletní soubor ukázek výkresů (situace, výkopy, základy, půdorysy podlaží, stropy, schodiště, střechy, řezy, pohledy, detaily, specifikace výrobků atd.). Ukázky rovněž zahrnují příklady studií, výkresu přestavby a kanalizace i průvodní a technickou zprávu. Publikace je vhodná pro studenty stavebních škol i pro širší odbornou veřejnost, která potřebuje informace o stavebních výkresech podle posledních norem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník a Konstrukční cvičení pro 3. a 4. ročn do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník a Konstrukční cvičení pro 3. a 4. ročn.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník a Konstrukční cvičení pro 3. a 4. ročn (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník a Konstrukční cvičení pro 3. a 4. ročn bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník a Konstrukční cvičení pro 3. a 4. ročn doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Cvičení z pozemního stavitelství pro 1. a 2. ročník a Konstrukční cvičení pro 3. a 4. ročn