Cyklistika - 1100 nejlepších rad - tajemství špičkových jezdců - maximální výkon- bezpečn

Kód: 7466377

Úplný název:

Cyklistika - 1100 nejlepších rad - tajemství špičkových jezdců - maximální výkon- bezpečn (Sumner Jason):

Autor a popis:

Sumner Jason, ALPRESS, 248 stran, jazyk - 19, 2018

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
222 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jeden z nejkrásnějších sportů je cyklistika. Ať už míříte na Tour de France, nebo o víkendu vyrazíte jen tak na projížďku, každému z vás přijde vhod nějaká ta rada, tip nebo trik od nejzkušenějších cyklistů světa. Poučíte se například o bezpečnosti a technice jízdy, seznámíte se s tréninkovými programy a dalšími užitečnými informacemi, díky nimž brzy zjistíte, že tato kniha je pro vás jako cyklistu nepostradatelná.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cyklistika - 1100 nejlepších rad - tajemství špičkových jezdců - maximální výkon- bezpečn do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cyklistika - 1100 nejlepších rad - tajemství špičkových jezdců - maximální výkon- bezpečn.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cyklistika - 1100 nejlepších rad - tajemství špičkových jezdců - maximální výkon- bezpečn (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cyklistika - 1100 nejlepších rad - tajemství špičkových jezdců - maximální výkon- bezpečn bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cyklistika - 1100 nejlepších rad - tajemství špičkových jezdců - maximální výkon- bezpečn doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Cyklistika - 1100 nejlepších rad - tajemství špičkových jezdců - maximální výkon- bezpečn