Ďáblův spár

Kód: 7577252

Úplný název:

Ďáblův spár (Dearmanová Lara):

Autor a popis:

Dearmanová Lara, Host, 344 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
235 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Nová série detektivních románů zasazená do prostředí Normanských ostrovů, která jistě zaujme příznivce Ann Cleevesové nebo Petera Maye.
Novinářka Jennifer Doreyová se po několika letech v Londýně vrací na rodný ostrov Guernsey, aby si uspořádala život a našla ztracený klid. Začne pracovat v místních novinách a těší se, že na poklidném ostrově, kde se každý zná s každým, bude psát o místní politice a třeba se i trochu nudit. Když se však jednoho podzimního večera najde na pláži tělo utopené mladé psychicky labilní ženy, policie chce případ uzavřít jako zjevnou sebevraždu. Jennifer to nedá a pustí se do pátrání. Díky své houževnatosti odhalí sérii nápadně podobných úmrtí, k nimž na Guernsey došlo za posledních padesát let. Spolu s Michaelem Gilbertem, zasloužilým policejním inspektorem těsně před penzí, kterého se jí podaří přimět ke spolupráci, sledují stopu vedoucí ke zjištění pravdy.
Je na vině pouze nedostatečná péče o mladé lidi na okraji společnosti, nebo na Guernsey už padesát let řádí sériový vrah a nikdo si toho nevšiml?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ďáblův spár do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ďáblův spár.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ďáblův spár (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ďáblův spár bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ďáblův spár doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi