Audio CD: Dalajlamova kočka - CDmp3 (Čte Ivana Jirešová)

Kód: 7370422

Úplný název:

Audio CD: Dalajlamova kočka - CDmp3 (Čte Ivana Jirešová) (Michie David):

Autor a popis:

Michie David, Synergie, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
179 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.2.2018 dopoledne. 
 

Dalajlamova kočka je zábavný a čtivý román. Dozvíme se v něm i to, jak by asi dalajlama reagoval, kdyby dostal jako dárek mrtvou myš. A také, proč zrovna kočičí oči nejlépe vidí lidské slabosti i krásu.
Maličkého kotěte, kterému hrozí nešťastný osud, se ujme samotný dalajlama. Kočička líčí svůj každodenní život v jeho těsné blízkosti. Stává se svědkem rozhovorů mezi dalajlamou a jeho hosty. Postupně poznává, v čem spočívá štěstí, a jak ho na cestě životem najít, což není pro žádnou živou bytost snadné. V laskavém příběhu často nechybějí humorné situace, kočka se tře o nohy hollywoodských hvězd a dělí se s námi o poznání, které získává v klášteře buddhistických mnichů.
„Chci, aby i díky této knize lidé dospěli k tomu, že nejdůležitější je láska v různých podobách. Šťastní jste, když se staráte o druhé a dáváte jim lásku. To je jedna z nejúčinnějších cest ke štěstí,“ říká o Dalajlámově kočce její autor David Michie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Dalajlamova kočka - CDmp3 (Čte Ivana Jirešová) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Dalajlamova kočka - CDmp3 (Čte Ivana Jirešová).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Dalajlamova kočka - CDmp3 (Čte Ivana Jirešová) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Dalajlamova kočka - CDmp3 (Čte Ivana Jirešová) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Dalajlamova kočka - CDmp3 (Čte Ivana Jirešová) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Audio CD: Dalajlamova kočka - CDmp3 (Čte Ivana Jirešová)