Dálná brána

Kód: 9043693

Úplný název:

Dálná brána (kol.):

Autor a popis:

Scott Robert, Gordon Jay, Plejáda publishing s.r.o., 536 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Řadový úředník malé bankovní pobočky v Idaho Springs v Coloradu Steven Taylor při revizi starých bankovních účtů objeví bezpečnostní schránku z roku 1870 s podivným obsahem. Mezi zvláštními předměty se nachází také tapiserie, jež představuje bránu mezi naším světem a říší Eldarnu. Steven a jeho spolubydlící Mark nechtěně projdou bránou mezi světy a ocitnou se ve světě ovládaném Zlem.
Steven s Markem se připojí ke skupině odpůrců nelidského vládce Malagona, jenž udržuje v porobených zemích Eldarnu nemilosrdnou krutovládu. Bojovníci za svobodu, k nimž se Steven s Markem přidali, se s pomocí kouzelníka Gilmora snaží zdolat obtížnou cestu do královského paláce, aby zlomili zlé kouzlo ovládající panovníka a Eldarn osvobodili.
Eldarnské Zlo se nechce omezit jen na vlastní říši, ale touží využít Dálné brány - tapiserie umožňující přestup do našeho světa - a hodlá ovládnout i naši planetu. Osudy hrdinů brzy začnou čtenáři připadat důvěrně blízké. Na konci knihy si budete přát, aby měla ještě jednou tolik stránek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dálná brána do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dálná brána.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dálná brána (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dálná brána bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dálná brána doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé