Dálnice

Kód: 9045282

Úplný název:

Dálnice (Slavíček Jiří):

Autor a popis:

Slavíček Jiří, Isla nakladatelství, 232 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Stali se v ten nešťastný zimní den účastníky hromadné havárie na dálnici D1, tak jako stovky dalších. Byli to zcela náhodní lidé, kteří se vzájemně neznali. Skupinka čtyř veselých mládenců hooligens, mířících do Liverpoolu na fotbalovou ligu promítač v kině okresního města jedoucí k nejvyššímu soudu saniťák vezoucí pacienta na transplantaci srdce manželský pár, který se rozhodl odrodit při rizikovém těhotenství v pražském Ústavu pro matku a dítě lékař jedoucí na patologický kongres a řidič mikrobusu vezoucí pasažery na letiště k odletu do slunného Egypta. Všichni měli důvod jet do Prahu, ale žádný z nich tam nedojel.
Nebyli zraněni, jejich vozidla neutrpěla žádný šrám. Nikdo je nezahrnul do statistiky postižených. Přitom si jejich osudy si nezadaly s těmi, kdo se stali přímými účastníky nehody.
Ten den bouralo při hromadné dopravní nehodě na dálnici D1 98 nákladních a 131 osobních aut. Zraněny byly tři desítky osob, nikdo nepřišel o život. Na 20 tisíc lidí zůstalo v tom mrazivém počasí uvězněno ve padesátikilometrové koloně. Provoz na dálnici se podařilo obnovit až po 11-ti hodinách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dálnice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dálnice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dálnice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dálnice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dálnice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé