Dáma z obrazu

Kód: 7303558

Úplný název:

Dáma z obrazu (Johnson Susan):

Autor a popis:

Johnson Susan, Domino, 300 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Když Samuel Lennox spatří na výstavě obraz s aktem nahé krásky, ihned pozná, že se jedná o stejnou ženu, jejíž portrét koupil v Paříži. Rozhodne se s ní seznámit - nikoli z ušlechtilých pohnutek, ale proto, aby ji mohl přiřadit na svůj dlouhý seznam milenek. Gentlemanovi v jeho postavení nečiní problém zjistit, jak se modelka jmenuje a kde bydlí. O to větší je ovšem jeho rozčarování, když je odmítnut.
Alexandra Lonidesová není vskutku žádná naivka. Pochovala už dva manžely, poznala několik milenců a vskutku netouží stanout v náručí vikomta Lennoxe, kterým už prošla půlka Londýna. Nakonec však přece jen podlehne Lennoxovu svádění a svolí, že si vzájemně poskytnou rozkoš, ale nic víc. Hlavně žádné city!
Navzdory původnímu plánu jim jedna noc nestačí a oba chtějí stále víc. To se však nelíbí ani Lennoxovým dřívějším milenkám, ani Alexandřinu o deset let mladšímu ctiteli. A jako by toho nebylo dost, Samovi rodiče začnou na syna naléhat, aby se konečně oženil a zplodil dědice. Zvítězí v Alex a Samovi láska k nespoutanému životu, anebo láska jednoho k druhému?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dáma z obrazu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dáma z obrazu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dáma z obrazu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dáma z obrazu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dáma z obrazu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy