Daň peklu - Vzhůru do světa hrůzostrašných elfů s autorkou kroniky rodu Spiderwicků

Kód: 2421942

Úplný název:

Daň peklu - Vzhůru do světa hrůzostrašných elfů s autorkou kroniky rodu Spiderwicků (Blacková Holly):

Autor a popis:

Blacková Holly, Knižní klub, 240 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
152 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
 

O šestnáctileté Kaye Fierchové, harcující se po světě s matkou-rockerkou, se povídá, že je divná. Nechodí do školy, vede zvláštní řeči a ustavičně si vymýšlí báchorky, které jí nevěří ani její nejlepší kamarádka Janet. Když se však Kaye povede oživit kolotočového koně s ulámanýma nohama, uhranout Janetina kluka, poté natrefit na zraněného elfa a ještě jí na okno zaťukají skřítčí kamarádi z dětství, je nad slunce jasnější, že tu doopravdy něco nehraje. Bodláčnice, Loutnička a Špičák dívce prozradí, že k nim má blíž, než si sama myslí. Proto ji požádají, aby jim pomohla v boji s elfskými mocipány, neboť se naplnila sedmiletá lhůta a jejich národ musí o halloweenské noci přijetím Pekelné daně stvrdit své vazalství vůči kouzelnému dvoru Prokletých. Ale pokud by se Kaye odhodlala stát se obětinou, smlouva zůstane nenaplněna a skřítkové by získali svobodu. Dívka prosbu vyslyší a spolu s Janetiným starším bratrem Cornym pronikne do bezcitného světa Neviditelných, aby se o nich i o sobě dověděla víc. Jakou úlohu však hraje v téhle nemilosrdné říši záhadný Roiben, kterého zachránila před jistou smrtí a který je tak přitažlivý? Je celá hra na obětování vážně jenom jako, anebo navzdory všem skřítčím ujištěním začalo jít do tuhého, protože za celou záležitostí stojí kdosi mocnější a Kaye čeká boj o holý život v kulisách, jež jsme vyhradili snům a pohádkám? Napínavý fantasy román Holly Blackové vypráví o dvojí tváři svobody i o ceně, která se za její poznání platí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Daň peklu - Vzhůru do světa hrůzostrašných elfů s autorkou kroniky rodu Spiderwicků do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Daň peklu - Vzhůru do světa hrůzostrašných elfů s autorkou kroniky rodu Spiderwicků.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Daň peklu - Vzhůru do světa hrůzostrašných elfů s autorkou kroniky rodu Spiderwicků (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Daň peklu - Vzhůru do světa hrůzostrašných elfů s autorkou kroniky rodu Spiderwicků bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Daň peklu - Vzhůru do světa hrůzostrašných elfů s autorkou kroniky rodu Spiderwicků doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro děti / Daň peklu - Vzhůru do světa hrůzostrašných elfů s autorkou kroniky rodu Spiderwicků