Daně v Evropské unii

Kód: 7201925

Úplný název:

Daně v Evropské unii (Široký Jan):

Autor a popis:

Široký Jan, LINDE, 392 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
416 Kč (495 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace mapuje daňový vývoj v Evropské unii a shrnuje základní legislativní předpisy týkající se daňové spolupráce a harmonizačních snah mezi členskými státy EU. Nabízí tak srovnání daňových systémů zemí Evropské unie a daňového zatížení jejich obyvatel včetně konstrukce jednotlivých typů daňových odvodů.
V rámci 6. vydání byly aktualizovány všechny kapitoly knihy a data ve všech tabulkách včetně příloh. Text se rozšířil o nové relevantní judikáty Soudního dvora EU, které jsou umístěny v jednotlivých kapitolách pojednávajících o harmonizaci, a vhodně tak doplňují odborný výklad. Nejatraktivnější část „Daňové systémy jednotlivých členských zemí Evropské unie“ je aktualizována k 31. 10. 2013. Součástí publikace je záložka, na které jsou sazby DPH a sazby osobních a korporátních daní k 31. 10. 2013.
Jako bonus je pro čtenáře do publikace vloženo CD obsahující 14snímkové prezentace ke každé kapitole, plné texty vybraných předpisů unijního práva, které doplňují aktuální vydání, a přehled vývoje sazeb DPH stávajících členských zemí. Pro ucelenou představu o daních v EU jsou rovněž zařazeny plné texty předešlých pěti vydání publikace. Ty čtenáři umožňují lépe se zorientovat v problematice vývoje daňové politiky EU od roku 2005 až do současnosti, a to s možností fulltextového vyhledávání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Daně v Evropské unii do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Daně v Evropské unii.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Daně v Evropské unii (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Daně v Evropské unii bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Daně v Evropské unii doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Účetnictví