Daňový systém ČR 2012

Kód: 8748005

Úplný název:

Daňový systém ČR 2012 (Láchová Lenka):

Autor a popis:

Láchová Lenka, VOX, 372 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
310 Kč (425 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace je určena pro studium daňového systému ČR v prvních ročnících vysokých škol ekonomického i právního zaměření a je již několik let neoddělitelnou pomůckou pro všechny, kteří se postupně začínají připravovat na zkoušky daňových poradců.
Pod citlivým pedagogickým vedením si s učebnicí jistě poradí i studenti středních odborných škol a vyšších odborných škol ekonomického zaměření. Zejména pro ně je učebnice logicky rozdělena do relativně krátkých subkapitol. Text je dále členěn pomocí marginálií tak, aby byl co nejpřehlednější a umožňoval další rozdělení látky pro jednotlivé vyučovací hodiny. Kniha je také vhodná pro vzdělávání dospělých v rámci rekvalifikačních kurzů, podnikového vzdělávání a pro všechny, kteří se chtějí něco více dozvědět o našem daňovém systému. Doplnění výukového systému o cvičebnici a další didaktické materiály činí učebnici přístupnější také pro kombinované a distanční formy studia.

Přehledně zpracovaná publikace obsahuje celou řadu schémat, tabulek, grafů a ilustrativních příkladů pro snadnější pochopení stále komplikovanější daňové soustavy České republiky.
V knize jsou vysvětleny daňové pojmy, které se v daňovém právu a daňové politice využívají, a to i ty, které se začaly používat až v posledních letech.
Autorky formou odkazů upozorňují na logické souvislosti mezi prvky jednotlivých daní a pro snadnější orientaci připojily také podrobný věcný rejstřík.
Jednotlivé kapitoly jsou doplněny klíčovými slovy, která budou užitečnou pomůckou pro závěrečné opakování.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Daňový systém ČR 2012 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Daňový systém ČR 2012.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Daňový systém ČR 2012 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Daňový systém ČR 2012 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Daňový systém ČR 2012 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / Daňový systém ČR 2012