Darovat život - Jak nalézt cestu k sobě tím, že budeme pomáhat druhým

Kód: 7500087

Úplný název:

Darovat život - Jak nalézt cestu k sobě tím, že budeme pomáhat druhým (Bienkowski Andrew, Akersová Mary): Jak nalézt cestu k sobe tím, že budeme pomáhat druhým

Autor a popis:

Bienkowski Andrew, Akersová Mary, Maitrea, 168 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
196 Kč (285 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

MOUDROST je ctnost, která se těžko nabývá. To, jak naložíme s nepřízněmi osudu, kterým jsme v životě nevyhnutelně vystaveni, určí, jestli těm, kdo po nás následují, budeme umět říci něco užitečného. Andrew Bienkowski tuto zkoušku splnil díky svému neuvěřitelnému dětství v exilu na Sibiři a získaným ponaučením o věrnosti, vytrvalosti, vděčnosti a lásce. Fakt, že byl během své dlouhé kariéry psychoterapeuta schopný své postřehy předat druhým, je přirozeným důsledkem jeho závěru, že v životě jde o to vzít to, co jsme se naučili a předat to dál. Tato kniha reflektuje jeho odhodlání dát trvalou formu životním pravdám, které člověk nabude pouze zkušenostmi a reflexí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Darovat život - Jak nalézt cestu k sobě tím, že budeme pomáhat druhým do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Darovat život - Jak nalézt cestu k sobě tím, že budeme pomáhat druhým.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Darovat život - Jak nalézt cestu k sobě tím, že budeme pomáhat druhým (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Darovat život - Jak nalézt cestu k sobě tím, že budeme pomáhat druhým bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Darovat život - Jak nalézt cestu k sobě tím, že budeme pomáhat druhým doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Darovat život - Jak nalézt cestu k sobě tím, že budeme pomáhat druhým