David Rath - Absurdní proces (I. díl Přisedněte si, II. díl Hra pokračuje)

Kód: 8758838

Úplný název:

David Rath - Absurdní proces (I. díl Přisedněte si, II. díl Hra pokračuje) (Rath David):

Autor a popis:

Rath David, COLUMBUS, 288 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
136 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Od vydání knihy Přisedněte si uplynul rok, který, jak jistě všichni víte, strávil autor ve vazební věznici. Za ten rok se událo mnohé, a tedy by bylo kupodivu, kdyby autor nepsal.
Začal se proces a nové vydání knihy tedy pojmenoval tak, jak on sám tento proces nazývá. Významné rozšíření knihy o druhý díl…
Určitě přinese čtenářům mnoho světla i do toho co si přečetli ve vydání původním, a tak nezůstává nic jiného než se těšit na díl třetí, který se v těchto dnech už píše v soudní síni.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit David Rath - Absurdní proces (I. díl Přisedněte si, II. díl Hra pokračuje) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s David Rath - Absurdní proces (I. díl Přisedněte si, II. díl Hra pokračuje).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení David Rath - Absurdní proces (I. díl Přisedněte si, II. díl Hra pokračuje) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na David Rath - Absurdní proces (I. díl Přisedněte si, II. díl Hra pokračuje) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S David Rath - Absurdní proces (I. díl Přisedněte si, II. díl Hra pokračuje) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / David Rath - Absurdní proces (I. díl Přisedněte si, II. díl Hra pokračuje)