Débridement a jeho úloha v managementu rány - Jak vyčistit ránu rychle a efektivně

Kód: 8796913

Úplný název:

Débridement a jeho úloha v managementu rány - Jak vyčistit ránu rychle a efektivně (Stryja Jan):

Autor a popis:

Stryja Jan, GEUM, 168 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
225 Kč (330 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Praktická monografie radící odborníkům, kteří se věnují hojení ran, jak vyčistit ránu rychle a efektivně. Předností publikace je její praktické zaměření a obrovské osobní zkušenosti autora s hojením ran, které dokládá praktickými ukázkami v podobě kazuistik. Kniha zachycuje poslední pokroky v problematice hojení ran a náhled autora na débridement z různých úhlů pohledů - teoretického (druhy a postupy débridementu), praktického (techniky débridementu, materiály a technologie použitelné pro débridement rány), ekonomického i právního.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Débridement a jeho úloha v managementu rány - Jak vyčistit ránu rychle a efektivně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Débridement a jeho úloha v managementu rány - Jak vyčistit ránu rychle a efektivně.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Débridement a jeho úloha v managementu rány - Jak vyčistit ránu rychle a efektivně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Débridement a jeho úloha v managementu rány - Jak vyčistit ránu rychle a efektivně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Débridement a jeho úloha v managementu rány - Jak vyčistit ránu rychle a efektivně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Débridement a jeho úloha v managementu rány - Jak vyčistit ránu rychle a efektivně