Decision-making in Meetings Discourse: Applied Linguistic Research

Kód: 2002519

Úplný název:

Decision-making in Meetings Discourse: Applied Linguistic Research (Lohrová Helena):

Autor a popis:

Lohrová Helena, Academia, 224 stran, jazyk - angličtina, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
241 Kč (350 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Skupinová jednání vytvářejí specifickou dynamiku; proces rozhodování při nich není zdaleka tak racionální a strukturovaný, za jaký se obecně považuje. Je možné rozhodování pracovních týmů zmapovat pomocí analýzy slovních interakcí? A pokud ano, které jazykové strategie mají v tomto procesu dominantní roli? Jakým způsobem se podílejí na skupinovém rozhodování a k čemu je mluvčí při jednáních využívají? Publikace předkládá výsledky studie interních jednání jedné z velkých hospodářských komor ve Velké Británii. K rozboru autentických audiodat aplikuje konverzační analýzu a obhajuje myšlenku, že právě tato metodologie umožňuje vhled do vedení, strukturování a realizace rozhodovacího procesu. Na řadě přepisů interních jednání je vysvětleno, jak skupinová rozhodnutí vznikají a jak jsou týmy motivovány k jejich naplnění. Monografie je určena především zájemcům o konverzační analýzu a aplikovanou lingvistiku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Decision-making in Meetings Discourse: Applied Linguistic Research do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Decision-making in Meetings Discourse: Applied Linguistic Research.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Decision-making in Meetings Discourse: Applied Linguistic Research (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Decision-making in Meetings Discourse: Applied Linguistic Research bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Decision-making in Meetings Discourse: Applied Linguistic Research doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Decision-making in Meetings Discourse: Applied Linguistic Research