Audio CD: Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky - CD

Kód: 5939038

Úplný název:

Audio CD: Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky - CD (Špaček Ladislav): Etika a etiketa pro predškoláky

Autor a popis:

Špaček Ladislav, Mladá Fronta, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pokračování úspěšné knihy o Viktorce a jejím moudrém dědečkovi Titul je volným pokračováním úspěšné knihy pro děti Dědečku, vyprávěj. Malá Viktorka naslouchá pohádkám a příběhům, které ji učí základům etikety a pomáhají jí utvářet si pohled na svět kolem sebe. S dědečkem prožívá různé příhody společné dětem jejího věku a učí se, jak se zachovat v různých situacích, které život přináší. CD namluvil Ladislav Špaček a obsahuje celý text knihy. CD je ve formátu MP3.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky - CD