Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky + CD

Kód: 2043478

Úplný název:

Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky + CD (Špaček Ladislav): Etika a etiketa pro predškoláky

Autor a popis:

Špaček Ladislav, Mladá Fronta, 96 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
231 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Titul je volným pokračováním úspěšné knihy pro děti Dědečku, vyprávěj. Malá Viktorka naslouchá pohádkám a příběhům, které ji učí základům etikety a pomáhají jí utvářet si pohled na svět kolem sebe. S dědečkem prožívá různé příhody společné dětem jejího věku a učí se, jak se zachovat v různých situacích, které život přináší. Stejně jako první díl i tuto knížku provází CD, na kterém autor namluvil celý text knihy. Děti si tak mohou při poslechu zvukového CD knížku „číst“ samy podle obrázků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky + CD (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti nad 10 let

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Beletrie pro děti nad 10 let / Dědečku, ještě vyprávěj - Etiketa a etika pro předškoláky + CD