Dědečku, vyprávěj - Etiketa pro kluky a holčičky od tří let + CD

Kód: 2042810

Úplný název:

Dědečku, vyprávěj - Etiketa pro kluky a holčičky od tří let + CD (Špaček Ladislav): Etiketa pro kluky a holcicky od trí let + CD

Autor a popis:

Špaček Ladislav, Mladá Fronta, 104 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
231 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Etiketa pro kluky a holčičky od tří let Knížka Dědečku, vyprávěj je určena dětem od tří let, vypráví o světě etikety pohledem malého děvčátka a jejího trpělivého a laskavého dědečka. Děti se naučí základům chování ve společenských situacích, které jsou přiměřené jejich věku a zkušenostem. Dozvědí se, jak se máme chovat v rodině, na ulici, ve školce, na návštěvě, u stolu, v divadle, v restauraci i v hotelu. Vyprávění moudrého dědečka je protkáno pohádkovými příběhy, které v dětech pěstují ohleduplnost, obětavost, lásku ke světu kolem nich. Kniha jim položí základy, na nichž pak budou stavět, až budou starší a budou je potkávat nové zkušenosti. Knížka je bohatá na obrázky, proto si ji mohou děti po prvním přečtení s dospělými „číst“ i samy. Na konci knihy je sérii otázek ke každé kapitole, aby si dospělí s dětmi mohli o tématech kapitol ještě vyprávět. Přílohou knihy může být i zvukové CD, které mohou děti poslouchat doma nebo v autě a přitom podle obrázků prožívat děj.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dědečku, vyprávěj - Etiketa pro kluky a holčičky od tří let + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dědečku, vyprávěj - Etiketa pro kluky a holčičky od tří let + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dědečku, vyprávěj - Etiketa pro kluky a holčičky od tří let + CD (hodnotilo 4 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dědečku, vyprávěj - Etiketa pro kluky a holčičky od tří let + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 2).
 
 
 

S Dědečku, vyprávěj - Etiketa pro kluky a holčičky od tří let + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dědečku, vyprávěj - Etiketa pro kluky a holčičky od tří let + CD