Deduško, ešte rozprávaj - Etiketa a etika pre predškolákov

Kód: 2043924

Úplný název:

Deduško, ešte rozprávaj - Etiketa a etika pre predškolákov (Špaček Ladislav): Etiketa a etika pre predškolákov

Autor a popis:

Špaček Ladislav, Mladá fronta, 96 stran, jazyk - slovenština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.3.2018 dopoledne. 
 

Kniha Deduško, ešte rozprávaj je voľným pokračovaním úspešnej knižky pre deti Deduško, rozprávaj. Malá Viktorka počúva rozprávky a príbehy, ktoré ju učia základy etikety a pomáhajú jej utvárať si pohľad na svet okolo nás. So svojím deduškom prežíva rôzne príhody, ktoré sú spoločné všetkým deťom v jej veku, a učí sa, ako sa má správať v rôznych situáciách, ktoré prináša život. Dej knihy sa odohráva v Prahe a je len dobre, že aj slovenské deti majú možnosť dozvedieť sa niečo o tomto krásnom meste, ktoré je Slovákom stále veľmi blízke a ktoré bolo ešte v nedávnej minulosti aj ich hlavným mestom.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deduško, ešte rozprávaj - Etiketa a etika pre predškolákov do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deduško, ešte rozprávaj - Etiketa a etika pre predškolákov.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deduško, ešte rozprávaj - Etiketa a etika pre predškolákov (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deduško, ešte rozprávaj - Etiketa a etika pre predškolákov bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Deduško, ešte rozprávaj - Etiketa a etika pre predškolákov doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti nad 10 let

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Beletrie pro děti nad 10 let / Deduško, ešte rozprávaj - Etiketa a etika pre predškolákov